مد و لباس

خوش تیپی و خوش لباسی با مطالب خواندنی وبلاگ مد و لباس

يك مثل معروف فرانسوي مي‌گويد لباس يك خانم شيك‌پوش بدون كيفش بي‌معناست. بدون شك براي تمامي خانم‌ها كيف وسيله‌اي ضروري محسوب مي‌شود چراكه اغلب عادت دارند يكسري وسيله ضروري و البته گاهي اوقات غيرضروري! را همراه خود داشته باشند....

 

 ترجمه: مريم اميدي

 

 در انتخاب كيف به دو نكته بايد توجه كنيم؛ ابتدا كاربرد كيف يعني اينكه آن را براي چه مكاني مي‌خواهيم استفاده كنيم. مسلما كيف ميهماني يا كيف محل كارمان متفاوت است بعد از اينكه مشخص كرديم كه براي چه مكاني مي‌خواهيم از آن كيف استفاده كنيم حالا وارد گسترده تنوع از لحاظ رنگ، جنس، اندازه و فرم كيف‌ها مي‌شويم. در اين مطلب و در آستانه فصل نو شما را با جديدترين مدل‌هاي كيف آشنا مي‌كنيم.
 

انتخاب رنگ با خودتان مدل كيف كوچك، مناسب رفتن به ميهماني است. به دليل كوچكي و حجم كم آن مطمئنا نمي‌توانيد وسايل زيادي در آنجا بدهيد. حالت براق رنگ‌هاي اين كيف جلوه زيبايي همراه با لباس شبتان ايجاد مي‌كند. سعي كنيد رنگ لباس و كيف‌تان را با هم ست كنيد. اگر جرات ريسك كردن در مورد چيزهاي جديد را داريد، مي‌توانيد از بند بلند اين كيف استفاده كنيد و آن را از گردن‌تان رد كنيد و به صورت يك طرفه آويزان كنيد. خدا را چه ديديد شايد مد امسال را شما بسازيد.
 

رنگ سفيد اين كيف سفيد دستي مطمئنا توجه تمامي خانم‌هايي كه به پوشيدن لباس‌هاي اسپرت علاقه‌مندند، جلب مي‌كند. طراحي روي كيف، اندازه و بندهاي راحت آن دست شما را براي انتخاب بازگذاشته است. به فكر كثيف شدن زود به زود كيفتان هم باشيد. البته اگر اين موضوع را جزو معايب اين كيف بدانيم، مزيت‌اش هم اين است كه سفيد با هر لباسي هماهنگ است.

رنگ زرد: رنگ زرد هم يكي ديگر از انتخاب‌هاي امسال براي كيف است. قبول داريم اين رنگ براي ست كردن كمي سخت است. اما پيشنهاد ما به شما هماهنگ كردن آن با رنگ‌هاي قهوه‌اي و سبز است. طراحان به ياد اشعه‌هاي زيباي خورشيد و طلوع آن در يك صبح بهاري، اين كيف كوچك اما شيك را به شما پيشنهاد مي‌دهند.

حصيري: با ديدن اين كيف واقعا بهار را احساس مي‌كنيد. جنس اين كيف حصيري است و 2 گل روي آن حالت فانتزي خاصي به آن داده است. مسلما اين نوع كيف‌ها براي حمل و`سايل زياد يا رفتن به سر كار مناسب نيست اما شايد دوست داشته باشيد با آمدن بهار يك كيف بهاره هم داشته باشيد.

رنگ آبي: يكي از رنگ‌هاي سال، رنگ آبي است؛ البته چرم آبي. اين كيف ساده با رنگ مليح‌اش براي تيپ‌هاي اسپرت و كساني كه شلوار جين مي‌پوشند بسيار مناسب است. اين كيف براي رفتن به سر كار هم به خاطر اندازه آن و هم به خاطر غيررسمي بودنش گزينه مناسبي است. به هر حال اين كيف يكي از مدل‌هاي سال 2011 است؛ انتخاب با خودتان!

كيف قهوه‌اي: بزرگ اين كيف قهوه‌اي بزرگ با سايز XXL هم يكي از مدهاي بهار امسال است. هميشه كيف‌هاي بزرگ هواداران خود را دارد. اين كيف هم به دليل رنگ، حجم و مدل راحت آن كاربردهاي متفاوتي مي‌تواند داشته باشد.

باز هم به خاطر جنس چرم آن دوام و پايداري‌اش تضمين شده است. پس اگر مسافرت‌هاي يك روزه داريد يا هميشه هنگام رفتن به سر كار يا دانشگاه يكسري كتاب و جزوه همراه مي‌بريد اين كيف قهوه‌اي انتخاب مناسبي است. بعيد است كه تا سال بعد هم از مد بيفتد.

رنگ مشكي: كيف مشكي با 2 گل سفيد كه البته باز هم تداعي‌بخش فصل بهار است. طراحان استفاده از گل‌ روي كيف‌هاي بهاره را در طرح‌هايشان مدنظر قرار مي‌دهند. به نظر مي‌رسد اين كيف جادار با رنگ مشكي و البته هارموني آن با رنگ‌هاي سفيد گل‌ها، كيف پركاربردي باشد. براي خانم‌هايي با روحيه رمانتيك و البته وسايل زياد اين كيف بهاره پيشنهاد مي‌شود.

چرم مد امسال: شك نكنيد وقتي يك برند معروف هم كيف امسال خود را از چرم انتخاب كرده حتما مد سال براي جنس كيف چرم است.

كيف بسيار كلاسيك و البته جادار به عنوان مدل بهاره عرضه شده است و پيشنهادشان براي سفرهاي كوتاه اين مدل كيف قهوه‌اي است.

رنگ قرمز: رنگ قرمز هم يكي از رنگ‌هاي شادي‌بخش و مدل سال بهاره است. پاپيون‌هاي روي كيف جلوه خاصي به آن بخشيده است. اين كيف با جنس چرم بيشتر براي تمامي فصول قابل استفاده است اما رنگ قرمز بيشتر مناسب فصل آغاز طراوت يعني بهار است.

 


نوشته شده در دوشنبه 1390/1/29ساعت 13:43 توسط aseman790| (0) نظر


آخرين مطالب
» <-PostTitle->
Design By : Teblog